ZPŮSOBY PLATBY

•  Platba kartou prostřednictvím platební brány GoPay, dle instrukcí platební brány.
Bankovní převod – platbu je nutno provést předem na účet 5848565001/5500, vedený u Raiffeisenbank a.s. s variabilním symbolem (= číslo Vaší objednávky z informativní zprávy, kterou obdržíte po odeslání objednávky ), jakmile bude potvrzena, zboží bude ihned vyexpedováno k Vám.
•  Platba dobírkou – o stavu objednávky Vás budeme informovat my a následně doprace o čase doručení.

Jakékoliv speciální požadavky, týkající se Vaší objednávky můžete zaslat na e-mail anna@essensuals.cz .

Všechny objednávky jsou expedovány do 2-7 dní.

Faktura lze vystavit i na firmu.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Dodavatel shromažďuje se souhlasem zákazníků osobní údaje zákazníků, a to jméno, adresu, telefon a emailové spojení. Tyto údaje slouží především pro usnadnění objednávek zákazníků v budoucnu. Pokud zákazník projeví svůj souhlas, může mu dodavatel sdělovat emailem a telefonicky obchodní sdělení s novinkami, nabídkami, inzercí a nabízet účast v anketách a průzkumech trhu. Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě. Údaje, které dodavatel o zákazníkovi uchovává a zpracovává, může zákazník kdykoliv změnit. Svůj souhlas s uchováváním a zpracováváním osobních údajů nebo se zasíláním obchodních sdělení může zákazník kdykoliv odvolat, a to tak že zašle emailovou zprávu na anna@essensuals.cz nebo tuto skutečnost oznámí dodavateli telefonicky.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Na zboží je poskytována záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce či dovozce ( viz “Obchodní podmínky”, část “Odstoupení od smlouvy“).

 U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující – nepodnikatelfyzická osoba podle Obč. zák. právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a to včetně faktury a záručního listu. U registrovaných fyzických osob se lhůta pro vrácení prodlužuje na 90 dní. Následně bude zákazníkovi převedena příslušná částka, která bude snížena o poštovné a další prokazatelné náklady spojené především s expedicí.