Přihlášení

zavřít
Vytvořit účet

Košík

zavřít
NÁŠ E-MAIL: anna@essensuals.cz

Kontakt

Značka Essensuals [sensual essentials] ® vznikla, aby podpořila ženské sebevědomí a nenuceně přitažlivý vzhled.

Ať už se rozhodnete vyrazit kamkoliv, třeba zrelaxovat se po józe u zaslouženého cappuccina, popíjet bublinky v plážovém baru, nebo rozproudit krev nejen sobě ve fitku,
Essensuals kousky vás nezklamou. ​Všechny modely jsou šity s láskou a v omezeném počtu kvůli zachování exkluzivity a originality.
Produkty jsou s láskou vyráběné v České Republice a navrženy tak, aby ​jsme mohly naplno každou minutu tím, co milujeme a cítily se u toho příjemně.

Oblečení, které navrhuji, patří všem dívkám, paním, sportovkyním, bussiness ženám, divoškám i vílám, které se nestydí dát na odiv své půvaby.

– Anna, Essensuals

Máte zájem o spolupráci?

Neváhejte nás kontaktovat,
pište své návrhy / dotazy / připomínky na:

anna@essensuals.cz
+420 734 670 069

For worldwide shipping, please contact us .

ZPŮSOBY PLATBY

•  Platba kartou je možná prostřednictvím ověřené platební brány GoPay, dle instrukcí v průběhu platby.
Bankovní převod – platbu je nutno provést předem na účet 5848565001/5500, vedený u Raiffeisenbank a.s. s variabilním symbolem (= číslo Vaší objednávky z informativní zprávy, kterou obdržíte po odeslání objednávky nebo na základě komunikace s obchodem), jakmile bude potvrzena, zboží bude ihned vyexpedováno k Vám.
•  Platba dobírkou – po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme informovat o stavu objednávky a následně dopravce o čase doručení.
Balíček zaplatíte na poště při vyzvednutí či kurýrovi při předání.

Jakékoliv speciální požadavky, týkající se Vaší objednávky můžete zaslat na e-mail anna@essensuals.cz .

Všechny objednávky jsou expedovány do 7mi dní.

Faktura lze vystavit na firmu.

Pro objednávky s doručením mimo ČR a SR nás neváhejte kontaktovat na e-mail anna@essensuals.cz .

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Dodavatel shromažďuje se souhlasem zákazníků osobní údaje zákazníků, a to jméno, adresu, telefon a emailové spojení. Tyto údaje slouží především pro usnadnění objednávek zákazníků v budoucnu. Pokud zákazník projeví svůj souhlas, může mu dodavatel sdělovat emailem a telefonicky obchodní sdělení s novinkami, nabídkami, inzercí a nabízet účast v anketách a průzkumech trhu. Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě. Údaje, které dodavatel o zákazníkovi uchovává a zpracovává, může zákazník kdykoliv změnit. Svůj souhlas s uchováváním a zpracováváním osobních údajů nebo se zasíláním obchodních sdělení může zákazník kdykoliv odvolat, a to tak že zašle emailovou zprávu na anna@essensuals.cz nebo tuto skutečnost oznámí dodavateli telefonicky.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Na zboží je poskytována záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce či dovozce ( viz “Obchodní podmínky”, část “Odstoupení od smlouvy“).

 U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující – nepodnikatelfyzická osoba podle Obč. zák. právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a to včetně faktury a záručního listu. U registrovaných fyzických osob se lhůta pro vrácení prodlužuje na 90 dní. Následně bude zákazníkovi převedena příslušná částka, která bude snížena o poštovné a další prokazatelné náklady spojené především s expedicí.

Scroll To Top

Sleva 150 Kč pro každého nového zákazníka - při objednávce zadej kód START150

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.